Szkoła pływania FalaZapisy informacje
Kurs pływania dla niemowląt

 • Uwaga! Zajęcia prowadzimy na dwóch basenach:

  MAŁY BASEN STRZEGOMSKA

  Fitness Academy Strzegomska, ul. Strzegomska 210/212, 54-432 Wrocław
  Na tym obiekcie prowadzimy kursy pływania dla niemowląt i małych dzieci z udziałem rodziców, kursy dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz kursy dla dzieci 7-9, które nie potrafią jeszcze utrzymać się na głębokiej wodzie.

  Wymiary basenu: 12m x 6m
  Głębokość basenu: 0.6m-1.0m
  Temperatura wody w basenie: 31°C


  DUŻY BASEN ROGOWSKA

  Fitness Academy Rogowska, ul. Rogowska 52A, 54-440 Wrocław
  Na tym obiekcie prowadzimy kursy pływania wyłącznie na dużym basenie dla dzieci, które potrafią nurkować, samodzielnie utrzymać się na głębokiej wodzie i przepłynąć bez żadnych przyborów pływackich na plecach 25m.

  Na obiekcie Fitness Academy Rogowska nie prowadzimy zajęć na małym basenie.

  Wymiary basenu: 25m x 12m
  Głębokość basenu: 1.5m-1.8m
  Temperatura wody w basenie: 28°C


  Jeśli chcesz zapisać dziecko do naszej szkoły, wykonaj następujące czynności:
  1) zapoznaj się z opisem poszczególnych poziomów pływania w jak uczymy pływać
  2) sprawdź w grafiku terminy zajęć dla wybranego poziomu i grupy wiekowej
  3) przejdź do zakładki zapisy i zapisz swoje dziecko


  Po zapisaniu i opłaceniu kursu:
  1) otrzymasz zaproszenie do rejestracji w systemie Active Now
  2) zarejestruj się w systemie ACTIVE NOW i ściągnij aplikację na telefon
  3) w aplikacji jest kod QR, który jest Twoim karnetem elektronicznym


  Ważne:
  Musisz posiadać własną kłódkę do zamknięcia swojej szafki na ubrania w przebieralni.
  Kłódki można kupić w recepcji basenu.

 
 • Upoważniony przez rodziców pracownik Szkoły Pływania Fala odbiera dzieci z przedszkola lub świetlicy szkolnej, pomaga się ubrać i zaprowadza grupę do autobusu, z którą jedzie na basen. Po dotarciu na basen dzieci przekazywane są kolejnym pracownikom, których zadaniem jest pomoc dzieciom podczas przebierania. Przygotowane do zajęć dzieci przekazywane są instruktorom pływania, którzy po skończonej lekcji oddają dzieci pracownikom odpowiedzialnym za przebieranie i suszenie. Po wysuszeniu i ubraniu, dzieci ponownie przekazywane są pracownikowi odpowiedzialnemu za odwiezienie dzieci, który wraca z grupą do przedszkola lub szkoły.

 • Do odbioru dziecka należy upoważnić pracownika Szkoły Pływania Fala. Link do upoważnienia otrzymasz w wiadomości potwierdzającej zapisanie na zajęcia.

  Czytelnie wypełnione i podpisane upoważnienie należy zostawić w przedszkolu lub świetlicy szkolnej, z której będzie odbierane dziecko. Bez podpisanego upoważnienie nie będziemy mogli zabrać Twojej pociechy na basen.

 • Wszystkie rzeczy niezbędne na basen (strój kąpielowy, ręcznik, czepek, klapki, ewentualnie okularki) powinny być opisane imieniem i nazwiskiem dziecka i włożone do plecaka lub worka, który również powinien być opisany. Warto poświęcić z dzieckiem kilka minut na samodzielne spakowanie plecaka, co pozwoli zapamiętać, jakie rzeczy są jego własnością. Bardzo częstym nawykiem podczas przebierania jest niestety pakowanie do plecaków nie swoich rzeczy. Dziecko powinno być ubrane odpowiednio do warunków pogodowych. Najlepiej w spodnie dresowe, bluzę dresową, czapkę, szalik i kurtkę. Strój sportowy znacznie usprawnia przebieranie dzieci. W dniu zajęć na basenie prosimy nie zakładać dzieciom łańcuszków, wisiorków, bransoletek, zegarków, kolczyków, itp.

 • Tak. Powszechnie mówi się, że „woda wyciąga” i jest w tym wiele prawdy. Napoje dla dzieci dajemy wyłącznie w plastikowych lub kartonowych opakowaniach. Jeśli chodzi o szybką przekąskę po basenie - najlepiej sprawdzają się owoce (jabłka, banany) oraz tradycyjne kanapki.

 • Wszystkie zajęcia prowadzimy na basenie Fitness Academy Rogowska przy ul. Rogowskiej 52a we Wrocławiu.

 • Tych z Państwa, którzy odbierają dzieci bezpośrednio z basenu po zajęciach lub z autobusu odwożącego grupę pod placówkę edukacyjną, prosimy o punktualność i odbieranie dzieci o wyznaczonej godzinie. Autobus przywozi i odwozi także inne grupy, nie może więc czekać na Państwa dłużej niż 5 minut.

 • Opłata za kurs wynosi 60,00 zł za jedną lekcję. Opłatę wnosimy co miesiąc w zależności od ilości lekcji przypadających w danym miesiącu (średnio cztery lekcje) – zgodnie z kalendarzem zajęć dla szkół i przedszkoli.

 • Opłat dokonujemy wyłącznie w formie elektronicznej przez panel klienta, który każdy rodzic zakłada przy pierwszej rejestracji i zapisywaniu swojej pociechy na zajęcia.

 • Nasze biuro znajduje się na basenie w Fitness Academy Rogowska przy ul. Rogowskiej 52a we Wrocławiu i jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, tel. 508 315 272, e-mail: rogowska@szkolaplywaniafala.pl

 • Nie. Za nieobecność dziecka na zajęcia nie przysługuje zwrot kosztów.
  W miesiącu można odrobić wyłącznie jedną lekcję pod warunkiem zgłoszenia nieobecności w panelu klienta najpóźniej na 24h przed zajęciami.

 • Rezygnacji z zajęć można dokonać w dowolnym momencie, ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym została zgłoszona rezygnacja.

 • Organizujemy zajęcia nauki i doskonalenia pływania podczas pobytu dziecka w szkole lub przedszkolu. Własnym transportem przyjeżdżamy po dzieci do szkoły lub przedszkola, przewozimy na basen i z powrotem pod opieką wykwalifikowanego pedagoga. Najmłodszym dzieciom podczas pobytu na basenie pomagamy w przebieraniu i suszeniu.

  Zajęcia dla grup szkolnych i przedszkolnych prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00 w Fitness Academy Rogowska, przy ul. Rogowskiej 52a we Wrocławiu.

  Zajęcia prowadzone są zarówno dla dzieci początkujących jak i zaawansowanych, na płytkim lub głębokim basenie w grupach składających się z maksymalnie osiemnaściorga dzieci, którymi opiekuje się trzech instruktorów pływania.

  Kurs trwa przez cały rok szkolny (od października do czerwca) z wyłączeniem dni wolnych od zajęć w szkole lub przedszkolu.

  Opłata za kurs wynosi 1.800,00 zł i jest podzielona na dziewięć równych rat po 200,00 zł płatnych do 5-tego dnia każdego miesiąca. Cena obejmuje transport, opiekę pilota, pomoc podczas przebierania i suszenia oraz lekcje nauki pływania.

  Serdecznie zapraszamy!