Szkoła pływania FalaGrafik

Grafik zajęć w roku szkolnym 2022/2023





Mały basen

grupa początkująca
grupa kontynuująca
grupa zorganizowana z przedszkola lub szkoły
P - Początkujący (dzieci, które po raz pierwszy mają kontakt z wodą)
K - Kontynuujący (dzieci, które brały już udział w zajęciach na basenie lub są oswojone z wodą)

godz poniedziałek godz wtorek godz środa godz czwartek godz piątek godz sobota godz niedziela
10:00 niemowlęta P 10:00 niemowlęta K 10:00 niemowlęta P 10:00 niemowlęta K 10:00 niemowlęta P 10:00 dzieci 4-6 P 10:00 dzieci 7-9 P
10:30 niemowlęta P 10:30 niemowlęta K 10:30 niemowlęta K 10:30 niemowlęta K 10:45 niemowlęta P
11:00 niemowlęta K 11:00 niemowlęta P 11:00 dzieci 1-2 K 11:00 niemowlęta P 11:00 niemowlęta K 10:45 dzieci 4-6 K 10:45 dzieci 4-6 K
11:30
11:30
11:30
11:30
11:30
11:30 dzieci 4-6 K 11:30 dzieci 4-6 K
12:15
12:15
12:15
12:15
12:15
12:15 dzieci 4-6 P 12:15 dzieci 4-6 K
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00 dzieci 7-9 K 13:00 dzieci 7-9 K
13:45
13:45
13:45
13:45
13:45
14:00 niemowlęta P 14:00 dzieci 3-4 K
14:30
14:30
14:30
14:30
14:30
14:30 niemowlęta K 14:30 dzieci 3-4 P
15:15
15:15
15:15
15:15
15:15
15:00 dzieci 1-2 P 15:00 dzieci 2-3 K
15:30 dzieci 1-2 K 15:30 dzieci 2-3 P
16:00 dzieci 4-6 P 16:00 niemowlęta P 16:00 dzieci 4-6 K 16:00 dzieci 3-4 P 16:00 dzieci 4-6 P 16:00 dzieci 2-3 P 16:00 dzieci 1-2 K
16:30 niemowlęta K 16:30 dzieci 3-4 K 16:30 dzieci 2-3 K 16:30 dzieci 1-2 P
16:45 dzieci 4-6 K 16:45 dzieci 4-6 K 16:45 dzieci 4-6 K
17:00 dzieci 1-2 P 17:00 dzieci 2-3 K 17:00 dzieci 3-4 P 17:00 niemowlęta K
17:30 dzieci 4-6 K 17:30 dzieci 1-2 K 17:30 dzieci 4-6 P 17:30 dzieci 1-2 K 17:30 dzieci 4-6 K 17:30 dzieci 3-4 K 17:30 niemowlęta P
18:00 dzieci 2-3 K 18:00 niemowlęta K
18:15 dzieci 7-9 K 18:15 dzieci 7-9 P 18:15 dzieci 7-9 K
18:30 dzieci 3-4 K 18:30 niemowlęta P

Duży basen

grupa początkująca
grupa kontynuująca
grupa zorganizowana z przedszkola lub szkoły
P - Początkujący - dzieci, które zostały zakwalifikowane na duży basen i zaczynają swój pierwszy kurs na głębokiej wodzie
P1 - Poziom 1 - dzieci, które pływają jednym stylem (styl grzbietowy)
P2 - Poziom 2 - dzieci, które pływają dwoma stylami (styl grzbietowy, styl dowolny - kraul)
P3 - Poziom 3 - dzieci, które pływają trzema stylami (styl grzbietowy, styl dowolny - kraul, styl klasyczny - żabka)
P4 - Poziom 4 - dzieci, które pływają czterema stylami (styl grzbietowy, styl dowolny - kraul, styl klasyczny - żabka, styl motylkowy - delfin)

godz poniedziałek godz wtorek godz środa godz czwartek godz piątek godz sobota godz niedziela
TOR 1
13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 09:15 dzieci 7-9 P1 09:15 dzieci 7-9 P1
13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 10:00 dzieci 10-12 P4 10:00 dzieci 10-12 P4
14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 10:45 dzieci 13-15 P4 10:45 dzieci 13-15 P4
15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 11:30 dzieci 7-9 P2 11:30 dzieci 10-12 P4
16:00 dzieci 10-12 P2 16:00 dzieci 10-12 P2 16:00 dzieci 7-9 P2 16:00 dzieci 7-9 P1 16:00 dzieci 10-12 P4 12:15 dzieci 10-12 P3 12:15 dzieci 10-12 P3
16:45 dzieci 10-12 P3 16:45 dzieci 10-12 P3 16:45 dzieci 10-12 P3 16:45 dzieci 7-9 P2 16:45 dzieci 10-12 P2 13:00 dzieci 7-9 P1 13:00 dzieci 7-9 P2
17:30 dzieci 10-12 P2 17:30 dzieci 10-12 P3 17:30 dzieci 10-12 P3 17:30 dzieci 7-9 P2 17:30 dzieci 10-12 P3 13:45 dzieci 7-9 P 13:45 dzieci 7-9 P
18:15 dzieci 13-15 P4 18:15 dzieci 7-9 P2 18:15 dzieci 13-15 P4 18:15 dzieci 7-9 P2 18:15 dzieci 10-12 P2 14:30 dzieci 7-9 P2 14:30 dzieci 7-9 P1
TOR 2
16:00 dzieci 10-12 P2 16:00 dzieci 7-9 P1 16:00 dzieci 7-9 P 16:00 dzieci 7-9 P1 16:00 dzieci 7-9 P
16:45 dzieci 10-12 P2 16:45 dzieci 7-9 P1 16:45 dzieci 7-9 P 16:45 dzieci 7-9 P1 16:45 dzieci 7-9 P
17:30 dzieci 7-9 P 17:30 dzieci 7-9 P2 17:30 dzieci 7-9 P1 17:30 dzieci 7-9 P1 17:30 dzieci 7-9 P1
18:15 dzieci 7-9 P 18:15 dzieci 7-9 P2 18:15 dzieci 7-9 P1 18:15 dzieci 7-9 P1 18:15 dzieci 7-9 P1